شرکت کشتیرانی دریا بندر سپهر پارس با داشتن کادری متخصص و حرفه ای در امور صادرات ، واردات، امور گمرکی به منظور بستر سازی و رشد فعالیت های تخصصی در حوزه حمل بار دریایی در نظر دارد با تاکید بر اصل مشتری محوری ؛ و ارائه خدمات لجستیک به ویژه حمل بار دریایی با کشتیرانی سریع ، ایمن و ارزان در عرصه های بین المللی با به کار گیری راهکارهای نو آورانه در راستای تکمیل زنجیره تامین با هدف برآورده نمودن منافع همه ذینفعان بنیانهای اقتصادی جامعه گام بردارد.

دریا بندر سپهر پارس با به کارگیری بهترین خطوط حمل بار دریایی و قیمت های رقابتی با داشتن ارتباطی قوی و دانش حمل کالا، کلیه امور گمرکی محموله را در مبدا انجام و تا مقصد موردنظر اجرا و پس از ترخیص، در مقصد مورد درخواست مشتریان محترم تحویل می نماید. شایان ذکر است که حمل بار دریایی دریا بندر سپهر پارس در طول سال ها فعالیت باکیفیت خود از مطمئن ترین سرویس های حمل بار دریایی بین المللی می باشد.

 

چکیده ای از فعالیت های تخصصی این شرکت به شرح زیر اعلام میگردد :

ارائه سرویس های مستقیم کانتینری از بنادر ایران به کلیه بنادر اروپا ,استرالیا , آسیاجنوب شرقی,آمریکای شمالی و جنوبی, آفریقا, شبه قاره هند و کشورهای حوزه خلیج فارس و بلعکس.

حمل بار دریایی توسط کشتی چارتر

حمل محمولات سنگین و فوق سنگین

حمل کالاهای پروژه ای

حمل کالاهای نمایشگاهی و فرش به سراسر دنیا بصورت تخصصی

حمل انواع فرآورده های نفتی (قیر و روغن) و خطرناک بصورت تخصصی

حمل بار دریایی از درب محل فرستنده به درب محل گیرنده

حمل بار دریایی از درب محل فرستنده تا بندر مقصد

حمل بار دریایی از بندر مبدا تا بندر مقصد

حمل کالای فاسد شدنی

LCL

FCL

اعلامیه ورود کالا به مقصد

بیمه محموله در صورت تقاضا