۰۴
مرداد

حمل و نقل زمینی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی و کشتیرانی dbsp با دارا بودن کادری ورزیده و مجرب در تهران و سایر دفاتر در مراکز استان‌ها و داشتن تجربه کافی و مناسب و شعبات فعال در مبادی ورودی و خروجی ایران، کشورهای آسیایی و اروپائی و… آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم خود می باشد.
در ایران همچون بسیاری از کشورهای جهان شیوه غالب حمل و نقل زمینی می باشد و سهم این شیوه در جابجایی حمل کالا در درون کشور حدود ۸۵% می باشد که این خود به تنهایی نشانگر اهمیت کالا از طریق حمل و نقل زمینی را نشان می دهد. با توجه به پهناور بودن کشورمان, حمل و نقل زمینی بر خلاف بسیاری از دیگر رشته ها که از تمرکز نسبی برخوردارند، سازماندهی و نظارت موثر بر این عامل را با دشواری مواجه میسازد و در نتیجه دقت، همت و تلاش ویژه و بیشتری را می طلبد.
اعم خدمات حمل و نقل زمینی این شرکت به شرح ذیل می باشد:
– سرویس‌های حمل و نقل مرکب و حمل و نقل زمینی به ایران و بالعکس.
حمل و نقل زمینی کالاهای نمایشگاهی و فرش به سراسر دنیا
حمل و نقل زمینی کالا به کشورهای آسیای میانه
– عملیات تخلیه و بارگیری و محوطه اختصاصی کالا در بنادر و گمرکات فعال کشور با کادر تخصصی و فنی و تجهیزات مدرن.
– کادر فنی مجرب و حرفه‌ای در امور صادرات، واردات، امور گمرکی , ترخیص و حمل و نقل زمینی کالا
– کلیه عملیات بارگیری و حمل در مبدأ تا تحویل در مقصد (Ex Works)
– خدمات لجستیک
– محمولات ترافیکی
حمل و نقل زمینی محموله‌های سنگین، ترافیکی و حجیم و عملیات پروژه‌ها
حمل و نقل زمینی مواد نفتی پتروشیمی، قیر و کلیه مایعات به تمام نقاط دنیا.

شرکت dbsp با داشتن تجربه کافی و مناسب و شعبات فعال در مبادی ورودی و خروجی ایران، کشورهای آسیایی و اروپائی و… آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم خود می باشد:
۱- حمل و نقل زمینی کالا به کشورهای اروپایی،کشورهای مشترک المنافع،افغانستان،ترکیه، سوریه و لبنان
۲- حمل و نقل زمینی به شیوه های مختلف (خرده بار- دربست)
۳- حمل و نقل زمینی کالاهای صادراتی و وارداتی به مقاصد مذکور
۴- ترانزیت داخلی و خارجی از تمام گمرکات ایران
۵-  حمل و نقل زمینی کالاهای داخلی به سرتاسر ایران

حمل گروپاژ و پروژه‌ای
شـرکت dbsp بـا برخـورداری از امکـانات گسـترده در حمل زمینی کالا و  ارائه سـرویس مطـمئن و سـریع توانسـته اسـت خــدمات بسزایی جهـت حمل و نقل زمینی کالا به صورت صـادراتی و وارداتی و گروپاژ و پروژه ای ارائه نمـاید.   شرکتWRS  تـوانایی حمل و نقل زمینی کـالاهای متنوع اعم از خشک، مایع و غیره را در وزن و حجم های مختلف به صـورت گـروپاژ و پـروژه‌ای از ایـران بـه سـایر نقـاط دنیـا و بالعکس را دارا می‌ باشـد.

خدمات حمل و نقل زمینی  بین المللی و داخلی
خدمات حمل و نقل زمینی بین المللی و داخلی ,یکی از بارزترین و متمایزترین خدماتی است که شرکت  dbsp به مشتریان خود ارائه می دهد. در حمل و نقل زمینی کالا, شرکت dbsp با ارائه سرویس های منظم، برنامه ریزی دقیق و با ظرفیت سرویس دهی در بخش حمل چند وجهی گامی دیگر در جهت توسعه دامنه ارائه خدمات به مشتریان برداشته تا ثابت کند، بعنوان یک شرکت مدعی در چرخه صنعت و حمل و نقل کشور کاملاً متفاوت بوده و پاسخگوی نیازهای حمل مشتری در تمامی روش های حمل می باشد.

خدمات گمرکی، بسته بندی، بار چینی و انبارداری
شرکت حمل و نقل بین المللی dbsp علاوه بر توانمندی های فورواردری و خدمات بین المللی و داخلی قادر به ارائه خدمات گمرکی، بسته بندی، بارچینی و انبارداری نیز می باشد. این شرکت با دریافت محموله از مشتریان محترم کلیه مسئولیت بسته بندی، بار چینی و انبارداری کالا را تقبل نموده و با تهیه مجوزات و انجام تشریفات لازم قادر به صادرات واردات و حمل و نقل زمینی کالا می باشد.

ارائه مشاوره رایگان توسط شرکت dbsp در خصوص انواع روش های حمل
– مشورت رایگان با متخصصین مجرب ما در خصوص انواع شیوه‌های حمل و کاهش هزینه‌های مربوطه، در کمترین زمان ممکن بعنوان طراح و مهندس حمل و نقل و فورواردر شما.
– مشاور در تخصیص دادن بهترین نوع حمل ونقل
– مشاوره و بررسی راه کارهای حمل و نقل
– کم کردن هزینه و رضایت مندی صاحبان کالا
– پاسخ به استعلام کرایه بارهای کفی، کمپرسی، کمرشکن ، سنگین و فوق سنگین و مطالعه در زمینه قیمت گذاری بهینه ی خدمات حمل و نقل زمینی کالا  و جاده ای
– مشاور شما در امر لجستیک و مدیریت حمل بارهای پروژه ای
– ارائه خدمات مشاوره ، اجرا، نظارت بر اجرای پروژه های بهبود عملکرد شرکتهای حمل و نقل زمینی بین شهری حسب درخواست ایشان
– مشاوره رایگان از دیگر خدمات شرکت dbsp می باشد. کلیه کاربران در صورت تمایل می توانند از خدمات مشاوره رایگان این شرکت بهره مند گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس بگیرید.

کابوتاژ
عبارت است از حمل کالا از یک بندر کشور به بندر کشور دیگر و همچنین از یک گمرک به گمرک دیگر که از راه کشور همجوار صورت گیرد و براى کابوتاژ تشریفات گمرکى لازم است و دو نوع اظهارنامه گمرکى هنگام خروج کالا از بندر یا مرز و دیگرى هنگام ورود به گمرک یا مرز دیگر تنظیم میشود

عملیات (TIR)
به حمل کالا از یک اداره گمرک خروجى به یک اداره گمرک مقصد به موجب روش موسوم به روش تیر گویند.

(CMR)
حمل بین‌المللى کالا از طریق جاده و با وسیله نقلیه زمینى است و باید محل دریافت و تحویل کالا در ۲ کشور مختلف باشد و حداقل یکى از طرفین عضو کنوانسیون باشد.

کارنه تیر (TIR CARNET)
این اصطلاح یعنى دفترچه ترانزیت کالا از یک گمرک مبداء در یک کشور به گمرک مقصد در کشور دیگر.